Sukces w sprzedaży nie zależy od tych...

„Sukces w sprzedaży nie zależy od tych, których ty znasz. Ważne jest, kto chce poznać ciebie.” – Dale Carnegie

O nas

Ślusarnia

Reklama-Kamyk zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych i aluminiowych, na indywidualne zamówienie klienta. Naszą główną specjalizacją jest ślusarstwo reklamowe: konstrukcje reklamowe, gabloty ogłoszeniowe, regały na ulotki, potykacze, tablice wystawowe w systemie OWZ, stoiska wystawiennicze, maszty flagowe. Jesteśmy w stanie podjąć się wielu różnych skomplikowanych i nietypowych zadań. Powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie oraz z najwyższą starannością zaczynając od projektu skończywszy na montażu.

Świadczymy również usługi:
-spawanie metodą MMA, TIG, MIG
-toczenie, -ciecie blach, gilotyna gr. do 3mm dł. 2500mm
-frezowanie tworzyw sztucznych, plexi, PCV, dibond

Reklama

Jesteśmy pracownią reklamową ukierunkowaną na indywidualne potrzeby klienta. Cechuje nas innowacyjność i chęć podejmowania nowych wyzwań dlatego nasze reklamy i realizację są ciągle inne i niepowtarzalne.
Doświadczona kadra pracownicza , znajomość rynku, nowoczesny park maszynowy, stosowanie materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych technologii gwarantuje profesjonalną realizację różnorodnych form reklamowych.
Dzięki nowoczesnym ploterom solwentowym firmy Mimaki wyróżniają nasze wydruki wysoką jakość. Drukujemy na takich mediach jak: folie samoprzylepne, polimerowe, wylewane, OVW, baner, canvas, tkanina, tapeta, siatka mesh.
Wykonujemy m.in. banery, bilbordy, reklamy przestrzenne, konstrukcję reklamowe, kasetony, pylony, oklejamy samochody i nie tylko.

Lasery

Dział Laserów oferuję usługi w zakresie wykonywania i realizacji wszelkiego typu, niepowtarzalnych autorskich projektów w postaci statuetek okolicznościowych, dyplomów, podziękowań, pudełek, pojemników na ulotki, tabliczek, szyldów, prezenterów Led, desek grawerowanych oraz wiele innych przedmiotów użytkowych i gadżetów.
Nasza wiedza oraz elastyczność w dziedzinie projektowania pozwala na nieograniczone możliwości uzyskiwania nowoczesnych form artystycznych.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, obsługiwanym przez wysokiej klasy specjalistów.

Oferta

  • Ślusarnia
  • Reklama
  • Lasery
  • Maszty
Akcesoria boiskowe
Akcesoria ogrodowe
Aranżacje wnętrz
Figury
Konstrukcje
Ozdoby świąteczne
Sceny
Systemy wystawiennicze

MUR TRENINGOWY
– Mur treningowy pojedyńczy – Mocna i solidna konstrukcja postaci wykonanych z rurki stalowej o wysokości 180 cm. Postacie wyposażone są w sprężyny, dzięki którym uderzona postać piłką uchyla się i wraca do pierwotnej pozycji. Każda postać posiada świder, który umożliwia łatwe wkręcenie w murawę. Cała konstrukcja muru pokryta jest ochronną warstwą cynku ogniowego, co pozwoli na długoletnią eksploatację. Mur treningowy wkręcany jest bardzo uniwersalnym narzędziem treningowym, może służyć również do ćwiczenia dryblingu. Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia wydruku na postacie w dowolnych barwach klubowych.

– Mur treningowy – wózek trampkarz – Mocna i solidna konstrukcja wózka wykonana jest z profilu stalowego, na którym znajdują się cztery postacie wykonane z rurki stalowej o wysokości 160 cm i długości 200 cm. Postacie wyposażone są w sprężyny, dzięki którym uderzona postać piłką uchyla się i wraca do pierwotnej pozycji. Wózek posiada dwa pompowane koła i rączkę, co umożliwia bardzo szybkie i łatwe przemieszczanie. Cała konstrukcja muru pokryta jest ochronną warstwą cynku ogniowego, co pozwoli na długoletnią eksploatację. Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia wydruku na postacie
w dowolnych barwach klubowych.

– Mur treningowy – wózek senior – Mocna i solidna konstrukcja wózka wykonana jest z profilu stalowego, na którym znajduje się pięć postaci wykonanych z rurki stalowej o wysokości 180 cm i długości 300 cm. Postacie wyposażone są w sprężyny, dzięki którym uderzona postać piłką uchyla się i wraca do pierwotnej pozycji. Wózek posiada dwa pompowane koła i rączkę, co umożliwia bardzo szybkie i łatwe przemieszczanie.
Cała konstrukcja muru pokryta jest ochronną warstwą cynku ogniowego, co pozwoli na długoletnią eksploatację. Dodatkowym plusem jest możliwość zamówienia wydruku na postacie w dowolnych barwach klubowych.

BANDA REKLAMOWA – Banda reklamowa dwustronna o wymiarach 1x2m wykonana z profi lu stalowego ocynkowanego. Wydruk na banerze. Szybki montaż i demontaż baneru.

WYCINARKA DO TRAWY
– Duża
– Mała

SZCZOTKA DO BUTÓW

WÓZEK DO MALOWANIA LINI FARBĄ 

– rama profil stalowy ocynkowany
– pompowane koła z łożyskiem
– urządzenie ciśnieniowe poj.8l
– dźwignia spustowa cieczy w kierownicy
– regulacja szerokości malowania linii od 10cm do 13cm
– regulacja wysokości osłony dyszy malarskiej
– regulacja wysokości dyszy malarskiej
– wymienne dysze malarskie,
– cyrkiel umożliwiający sprawne malowanie okręgów
ZUŻYCIE EMULSJI – Zużycie emulsji do oznaczenia boiska piłkarskiego o wymiarach 100m x 60m i szerokości linii 10 cm
– 8 litrów emulsji rozcieńczonej z wodą w stosunku (1 litr emulsji 4-4,5 litrów wody) pierwsze malowanie. Kolejne malowania od 3l do 5l emulsji w stosunku (1 litr emulsji 5-7 litrów wody). Malowanie na mokro daje większą trwałość linii oraz odporność na zmienne warunki pogodowe np. deszcz.
WAŻNE Po każdym malowaniu dobrze wypłukać zbiornik ciśnieniowy oraz przewody doprowadzające emulsję do dyszy malarskiej.

KOSZ NA ŚMIECI

Mur pojedyńczy
Szczotka
Szczotka
Wózek
Wózek
Banda
Wycinak duży
Wycinak mały
Mur - Senior
Mur - Trampkarz
Mur
Kosz

GRILL – Wykonany jest z rury stalowej, pokryty ochronną warstwą cynku ogniowego i pomalowany metodą proszkową. Ruszt grilla wykonany jest ze stali nierdzewnej. W ofercie posiadamy grille stacjonarne i przenośne.

LATARNIA

PALENISKO– Wykonane jest ze stali nierdzewnej na czterech stabilnych nóżkach, co umożliwia rozpalenie ogniska w dowolnym miejscu.

STÓŁ OGNISKOWY Z ŁAWECZKAMI –  Mocna, solidna konstrukcja stołu i ławeczki wykonana jest ze stali, pokryta ochronną warstwą cynku ogniowego co gwarantuje długoletnią eksploatację. Blat stołu i siedzisko wykonane z grubej mocnej sklejki wodoodpornej. Komplet ogniskowy można dowolnie konfi gurować. Łatwy i szybki w montażu i demontażu.

KOSZ NA ŚMIECI

Kosz
Stoły
Palenisko
Palenisko
Latarnia
Grill
Grill

Aranżacje wnętrz

Wystój komunia
Szopka BN
Stoisko targi

Postacie stojące – Postaci wykonane z sztynego PCV umieszoczonego na stojaki metalowym. Cała konstrukcja wykonana z trwałych matriałów. Istnieje możliwość szybkiego demontażu do transportu. Postaci wymiarów rzeczywistych.

Figura MB Różańcowa
Postacie szopka
Jezus Zmartywchwstały
Jezus
Kucharz

Konstrukcje zewnętrzne – wykonujemy konstrukcje i elementy reklamowe ze stali, stali nierdzewnej i aluminium). Są to m.in.: maszty flagowe, konstrukcje reklamowe bod banery, gabloty ogłoszeniowe, regały na ulotki, potykacze, tablice wystawowe w systemie OWZ, stoiska wystawiennicze itp.

Gablota
Brama weselna
Konstrukcja reklamowa
Konstrukcja reklamowa
Stoisko targi

Ozdoby

Dekoracja Kłobuck
Dekoracja Kłobuck
Kometa
Śnieżynki
Gwiazdy

Sceny na Boże Ciało – W naszej ślusarni wykonujemy konstrukcje i elementy sceny ze stali, stali nierdzewnej i aluminium).

Scena BC
Scena BC

Systemy

Skarbonka
Półki szklane
Pulpit
Potykacz rurki
Stolik na gazety
Prezenter plaktów
Gablota zewnętrzna
Tablice łączone
Tablice
Stojak duży
Potykacz
Stojak mały

Reklamy outdoor – reklama uliczna, out of home, nazywany także skrótem ooh dosłownie „poza domem”. Jej celem jest dostarczanie przekazu reklamy do konkretnych miejsc, z treścią dopasowaną do lokalizacji (local advertising).

Outdoor oznacza reklamę eksponowaną na zewnątrz. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach, banerach itp.

Niestandardowym rozwiązaniem w reklamie zewnętrznej jest reklama ambientowa: opakowywanie budynków lub reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem form trójwymiarowych.

Outdoor jest elementem działań reklamowych ATL (Above The Line), czyli działań realizowanych poprzez ogólnodostępne, środki masowego przekazu. W odróżnieniu od innych mediów (np. prasy lub telewizji) outdoor przenosi wyłącznie treść reklamową.

Najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej to:

  • Banery

Banner (z ang. sztandar, transparent) jest formą reklamy, komunikatu lub innego przekazu. Najczęściej jest to wydrukowany na płachcie materiału przekaz informacyjny lub reklamowy. Cechy charakteryzujące skuteczny banner to: Przyciągający oko, oryginalny wygląd, wyróżniający się z całej strony. Treść zwięzła, zmuszająca oglądającego do interakcji – zawierająca pytania i celne, ale krótkie stwierdzenia, nakazujące Internaucie natychmiastowe podjęcie określonych działań. Brak zbędnych informacji. Jeśli banner jest animowany (np. GIF lub flash) to długość animacji powinna być niewielka, żeby widz się nią nie znudził i nie przestał oglądać przed końcem. Czas ściągania bannera nie może być długi, najlepiej by reklama była nie większa niż ok. 20 kB. Powinien mieć określone wymiary (w zależności od wybranego systemu wymiany bannerów) – dlatego tworząc banner, dobrze jest wykonać go w kilku standardowych wielkościach.

  • Szyldy Reklamowe i tablice informacyjne

Tablice i szyldy mogą być wykonane na PCV, banerze, blasze, plexi, szkle, sklejce. Tablice informacyjne z nazwą firmy, z kierunkiem dojazdu Szyldy reklamowe na fasady budynków oraz folie do wyklejenia na witrynach sklepowych Tabliczki identyfikacyjne do biur i urzędów.

  •  Kasetony świetlne, litery 3d i Pylony

Wykonujemy dowolne reklamy świetlne i kasetony jednostronne lub dwustronne na zamówienie klienta.

  • Billboard

Ogólna, popularna nazwa wielkoformatowych tablic przeznaczonych do prezentacji plakatów reklamowych. Najczęściej umieszczany przy ulicach lub przy drogach poza obszarami zabudowanymi. Często oświetlony dla zapewnienia odpowiedniej widoczności plakatu nocą. Najczęściej spotykane wymiary billboardu to 5,04×2,38 m.

  • Reklama wielkoformatowa

Zazwyczaj eksponowana bezpośrednio na ścianach budynków lub w czasie remontu budynku na rusztowaniu. Wykonane są z siatki winylowej, backlightu (przepuszcza światło) lub pełnego winylu banner, frontlight (nie przepuszcza światła).

Reklama konstrukcja
Reklama konstrukcja
Kaseton świetlny
Pylon świetlny
Baner na JG
Baner na płot
Oklejanie szyb
Kaseton świetlny

Gadżety reklamowe  i materiały promocyjne, kubki, długopisy z nadrukiem

Kubki
Chusty
Miśki
Buttony
Opaski odblaskowe
Brelok plexa+UV
Brelok grawer
Brelok UV
Długopisy

Canvas

Drzewo canvas
Canvas +rama
Canvas +rama

Nadruki

Koszulka
Koszulka
Strój piłkarski
Narzutka treningowa
Koszulka
Dres

Samochody

Autokar
Kamper
Osobówka
Dostawcze
Bus
Osobówka

LITERY

Styrodur +plexa
Styrodur
Styrodur +plexa

Drewno

Stojaczek jajko
Deska z nadrukiem
Tryptyk

LED

Prezenter ściana
Upominek LED
Szopka LED
Imię LED
Zegar LED
Kalendarz LED

Statuetki

Statuetka
Statuetka
Statuetka
Statuetka
Statuetka
Statuetka

flagi

Flaga kij
Flaga maszt
Flaga kij
Flaga kij
Flagi na maszt

Oferujemy Państwu najwyższej jakości maszty aluminiowe wykonane z rur aluminiowych. Maszty są anodowane, co zwiększa zarówno ich estetykę (lekko błyszcząca powłoka) jak i trwałość oraz odporność na promieniowanie UV. Są lekkie i łatwe w montażu, nie wymagają konserwacji. Ich klasyczny wzór i duża estetyka gwarantują prestiżowy wygląd.

Ponieważ celem działania naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta, doradzimy państwu w znalezieniu optymalnego rozwiązania przy wyborze masztu, miejsca i sposobu jego posadowienia oraz ekspozycji flagi.

Oferowane przez nas maszty możemy dostarczyć własnym transportem i zamontować je na terenie całej Polski, lub przekazać szczegółowe instrukcje montażu.

Maszty dostępne są od ręki dzięki stałej produkcji i uzupełnianiu stanów magazynowych dla masztów w wysokości od 6 do 10 metrów. Wyższe wykonujemy na zamówienie klienta.

Zalety masztów aluminiowych:

• Klasyczny wzór

• Niska waga

• Odporność na zabrudzenia

• Możliwość dobrania zwieńczenia

• Odporność na korozję nawet w warunkach o zwiększonej możliwości

korozyjnej (np. warunkach morskich)

• Duża wytrzymałość zmęczeniowa przy zachowaniu dużej elastyczności

• Brak konieczności konserwacji

• Duża estetyka produktu – prestiżowy kształt oraz wygląd

• Szeroka gama możliwości montowania flagi

Maszt
Maszt
Maszty informacje

W naszej ofercie znajdą Państwo także maszty reklamowe tzw. windery. Dzięki niezwykle uniwersalnej formie oraz dużej funkcjonalności są często wykorzystywaną formą reklamy. Doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, a także do sklepów oraz na targi.

Windery to efektowna forma reklamy, w której skład wchodzi maszt oraz flaga.

Jest to idealne narzędzie wykorzystywane przede wszystkim przy okazji różnych „eventów” ze względu na łatwość montażu oraz przewożenia.

Lekka konstrukcja pozwala na łatwy transport oraz prosty montaż. Windery wykorzystywane są często na plażach oraz stokach narciarskich, nie mniej jednak, ich konstrukcja pozwala na wykorzystanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

ZALETY WINDERÓW:

• niska cena

• możliwość łączenia z różnymi typami mocowania, dzięki temu windery z

powodzeniem można wykorzystać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz

budynków

• szybki montaż

• maszt wykonany z nowoczesnych materiałów, zabezpieczony powłoką

ochronną nie brudzącą materiału.

• lekka konstrukcja łatwa do przenoszenia

• pałąk masztu ukryty w materiale flagowym

• przykuwająca uwagę forma reklamy

Winder

Zaufali nam

Kamyk 42-125, Plac Witosa 1
Pokaż mapę